Rekrutacja do żłobka

Rekrutacja w naszym żłobku trwa przez cały rok. O przyjęciu dziecka do żłobka decyduje kolejność zgłoszeń. Najwięcej wolnych miejsc mamy we wrześniu, kiedy trzylatki stają się przedszkolakami. Gdy nie posiadamy wolnych miejsc, tworzymy listę rezerwową. W przypadku zwolnienia się miejsca w ciągu roku poinformujemy Państwa o tym telefonicznie.
Aby zapisać dziecko należy złożyć wniosek znajdujący się na dole tej strony. Można go uzupełnić ręcznie lub komputerowo, następnie wydrukować i podpisać. Skan albo zdjęcia gotowego dokumentu należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@bajkowyzlobek.eu (prosimy o zachowanie wersji papierowej wniosku – trzeba ją złożyć w żłobku przy przyjęciu). Po otrzymaniu Państwa wniosku skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo z informacją o jego otrzymaniu, możliwości przyjęcia dziecka do placówki lub wpisaniu dziecka na listę dzieci oczekujących na przyjęcie do żłobka (rezerwową) i miejscu na tej liście.
Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie więcej informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia spotkania, podczas którego pokażemy Państwu nasz żłobek oraz przekażemy szczegóły dotyczące przyjęcia dziecka do placówki. Chętnie pomożemy.

Wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja

ul. Lucjana Rydla 29B
Zamość, lubelskie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 06:30 - 17:00
Sobota: Nieczynne

Kontakt

666 640 910
rekrutacja@bajkowyzlobek.eu

Znajdź nas tutaj

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 BajkowyZlobek.eu